Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JEAN-MICHEL MARTIN ANDERLECHT.

Industrielaan 125
1070 Anderlecht

Telefoon: 02 521 17 17
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Jean-Michel Martin
Afgevaardigd Bestuurder

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Yves Lalieu
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: yves.lalieu@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: yves.lalieu@jmmartin.net.bmw.be
Alain Fischer
Field Manager Technic, Methods & Quality

Telefoon: 0475 619 342 0475 619 342
E-mail: Alain.Fischer@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 0475 619 342 0475 619 342
E-mail: Alain.Fischer@jmmartin.net.bmw.be


Axel Vanden Bulcke
Aftersales Service Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Axel.Vanden-Bulcke@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Axel.Vanden-Bulcke@jmmartin.net.bmw.be
Olivier Baudelet
Naverkoop facturatie

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: olivier.baudelet@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: olivier.baudelet@jmmartin.net.bmw.be
Francesco Iannino
Aftersales Service Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: francesco.iannino@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: francesco.iannino@jmmartin.net.bmw.be
Valéry Diant
Aftersales Service Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Valery.Diant@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Valery.Diant@jmmartin.net.bmw.be


Erika Detré
Sales Manager

Telefoon: 02 555 00 83 02 555 00 83
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 555 00 83 02 555 00 83
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be
Stelios Pashalidis
Fleet Sales

Telefoon: 02 555 00 85 02 555 00 85
E-mail: Stelios.Pashalidis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 555 00 85 02 555 00 85
E-mail: Stelios.Pashalidis@jmmartin.net.bmw.be
Gianluca Provenzano
Junior Fleet Sales

Telefoon: 02 555 00 86 02 555 00 86
E-mail: Gianluca.Provenzano@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 555 00 86 02 555 00 86
E-mail: Gianluca.Provenzano@jmmartin.net.bmw.be


Erika Detré
Sales Manager

Telefoon: 02 555 00 83 02 555 00 83
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 555 00 83 02 555 00 83
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be
Zakaria Aaenaya
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: zakaria.aaenaya@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: zakaria.aaenaya@jmmartin.net.bmw.be
Arthur Peemans
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 02 556 29 37 02 556 29 37
E-mail: arthur.peemans@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 37 02 556 29 37
E-mail: arthur.peemans@jmmartin.net.bmw.be
Robin De Witte
Product Genius


Stelios Pashalidis
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 02 555 00 85 02 555 00 85
E-mail: Stelios.Pashalidis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 555 00 85 02 555 00 85
E-mail: Stelios.Pashalidis@jmmartin.net.bmw.be


Morgane Rimbert
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 529 41 87 02 529 41 87
E-mail: Morgane.Rimbert@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 529 41 87 02 529 41 87
E-mail: Morgane.Rimbert@jmmartin.net.bmw.be


Grégory Courtin
Used Car Manager

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Gregory.Courtin@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Gregory.Courtin@jmmartin.net.bmw.be
Oussama El Yacoubi
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Oussama.El-Yacoubi@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Oussama.El-Yacoubi@jmmartin.net.bmw.be


Christophe Verteneuil
Verantwoordelijke Naverkoop




Gunther Cromphoudt
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 02 529 41 88 02 529 41 88
E-mail: Gunther.Cromphoudt@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 529 41 88 02 529 41 88
E-mail: Gunther.Cromphoudt@jmmartin.net.bmw.be
Michel Ngendakumana
Magazijnier


Olivier Becquet
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 02 332 27 10 02 332 27 10
E-mail: Olivier.Becquet@carrosserie-jmmartin.be

Telefoon: 02 332 27 10 02 332 27 10
E-mail: Olivier.Becquet@carrosserie-jmmartin.be
Alexandre Van Laethem
Klantverantwoordelijke


Marie-Caroline Van Durme
Marketing
Boris Roels
Marketing

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: boris.roels@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: boris.roels@jmmartin.net.bmw.be


Thierry Kin
Verantwoordelijke financiën en administratie


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 761 08 04 02 761 08 04
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 08 04 02 761 08 04
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Receptie

Industrielaan 125
1070 Anderlecht

Contact

Telefoon: 02 555 00 88 02 555 00 88
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:30
Vr : 07:45 - 18:00

Tweedehandswagens

Industrielaan 125
1070 Anderlecht

Contact

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: gregory.courtin@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 18:30
Vr : 08:30 - 18:00
Za : 09:30 - 17:30

Jean-Michel Martin Anderlecht

Boulevard Industriel 125, 1070 Anderlecht
Boulevard Industriel 125
1070 Anderlecht

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top