Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

J-M MARTIN DROGENBOS.

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Telefoon: 02 521 17 17
E-mail: info.drogenbos@jmmartin.net.bmw.be

BTW: BE 0459.682.307


Bruno Goossens
Algemeen Directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: bruno.goossens@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: bruno.goossens@jmmartin.net.bmw.be
Jean-Michel Martin
Bestuurder

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Erika Detré
Operationeel Directrice

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be


Olivier Baudelet
Naverkoop facturatie

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: olivier.baudelet@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: olivier.baudelet@jmmartin.net.bmw.be
Raphael Goovaerts
Aftersales Advisor

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : raphael.goovaerts@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : raphael.goovaerts@jmmartin.net.bmw.be
Francesco Iannino
Aftersales Advisor

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : francesco.iannino@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : francesco.iannino@jmmartin.net.bmw.be


Robin De Witte
Sales Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Robin.De-Witte@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Robin.De-Witte@jmmartin.net.bmw.be
Gianluca Provenzano
Sales Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gianluca.Provenzano@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gianluca.Provenzano@jmmartin.net.bmw.be
Benoit Kaye
Sales Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Benoit.Kaye@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Benoit.Kaye@jmmartin.net.bmw.be
Thomas Motteu
Sales Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Thomas.Motteu@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Thomas.Motteu@jmmartin.net.bmw.be


Jean-François Mailleux
Fleet Sales Manager
Guy Van Eycken
Fleet Account

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: guy.van-eycken@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: guy.van-eycken@jmmartin.net.bmw.be
Arnaud Van Damme
Fleet Account

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : arnaud.van-damme@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : arnaud.van-damme@jmmartin.net.bmw.be


Kelly Sacchetto
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Kelly.sacchetto@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Kelly.sacchetto@jmmartin.net.bmw.be
Laurence Lefebvre
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: laurence.lefebvre@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: laurence.lefebvre@jmmartin.net.bmw.be


Younes Daby
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: younes.daby@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: younes.daby@jmmartin.net.bmw.be
Corentin Pollak
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 529 41 83 02 529 41 83
E-mail: corentin.pollak@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 529 41 83 02 529 41 83
E-mail: corentin.pollak@jmmartin.net.bmw.be


Christophe Verteneuil
Verantwoordelijke Naverkoop
Christophe Verteneuil
Verantwoordelijke Naverkoop


Constantin Giouras
Werkplaatsleider

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: constantin.giouras@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: constantin.giouras@jmmartin.net.bmw.be


Gunther Cromphoudt
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gunther.Cromphoudt@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gunther.Cromphoudt@jmmartin.net.bmw.be
Michel Ngendakumana
Magazijnier


Olivier Becquet
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 02 332 27 10 02 332 27 10
E-mail: Olivier.Becquet@carrosserie-jmmartin.be

Telefoon: 02 332 27 10 02 332 27 10
E-mail: Olivier.Becquet@carrosserie-jmmartin.be


Thibaut Miserque
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be
Hélène Denis
Human Ressources Coördinator

Telefoon: 02 761 08 01 02 761 08 01
E-mail: Helene.Denis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 08 01 02 761 08 01
E-mail: Helene.Denis@jmmartin.net.bmw.be


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Receptie

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Contact

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: info.drogenbos@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:00
Vr : 07:45 - 17:00

Verkoop

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Contact

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: sales.drogenbos@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:30

BMW Premium Selection

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Contact

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : preowned@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:30
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top