Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JEAN-MICHEL MARTIN DROGENBOS.

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Telefoon: 02 521 17 17
E-mail: info.drogenbos@jmmartin.net.bmw.be

Jean-Michel Martin
Afgevaardigd Bestuurder

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Yves Lalieu
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: yves.lalieu@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: yves.lalieu@jmmartin.net.bmw.be


Axel Vanden Bulcke
Aftersales Service Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Axel.Vanden-Bulcke@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Axel.Vanden-Bulcke@jmmartin.net.bmw.be
Olivier Baudelet
Naverkoop facturatie

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: olivier.baudelet@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: olivier.baudelet@jmmartin.net.bmw.be
Ben-Ammar Karima
Aftersales Service Advisor


Erika Detré
Sales Manager

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be
Michael Cordero
Function / Role free input

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Michael.Cordero@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Michael.Cordero@jmmartin.net.bmw.be
Stelios Pashalidis
Fleet Sales

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Stelios.Pashalidis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Stelios.Pashalidis@jmmartin.net.bmw.be
Gianluca Provenzano
Junior Fleet Sales

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gianluca.Provenzano@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gianluca.Provenzano@jmmartin.net.bmw.be
Robin De Witte
Junior Fleet Sales

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Robin.De-Witte@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Robin.De-Witte@jmmartin.net.bmw.be
Benoit Kaye
Fleet Sales

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Benoit.Kaye@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Benoit.Kaye@jmmartin.net.bmw.be


Erika Detré
Sales Manager

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: erika.detre@jmmartin.net.bmw.be
Alexandre de Cambry
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: alexandre.de-cambry@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: alexandre.de-cambry@jmmartin.net.bmw.be


Morgane Rimbert
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Morgane.Rimbert@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Morgane.Rimbert@jmmartin.net.bmw.be


Edwin Mans
Used Car Manager

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Edwin.Mans@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Edwin.Mans@jmmartin.net.bmw.be
Lieven Mylemans
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: lieven.mylemans@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: lieven.mylemans@jmmartin.net.bmw.be


Christophe Verteneuil
Verantwoordelijke Naverkoop




Gunther Cromphoudt
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gunther.Cromphoudt@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: Gunther.Cromphoudt@jmmartin.net.bmw.be
Michel Ngendakumana
Magazijnier


Olivier Becquet
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 02 332 27 10 02 332 27 10
E-mail: Olivier.Becquet@carrosserie-jmmartin.be

Telefoon: 02 332 27 10 02 332 27 10
E-mail: Olivier.Becquet@carrosserie-jmmartin.be
Alexandre Van Laethem
Klantverantwoordelijke


Thibaut Miserque
Marketing

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be


Thierry Kin
Verantwoordelijke financiën en administratie


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Receptie

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Contact

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: info.drogenbos@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:30
Vr : 07:45 - 18:00

Tweedehandswagens

Industrielaan 125
1070 Anderlecht

Contact

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: gregory.courtin@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:30 - 18:30
Vr : 08:30 - 18:00
Za : 09:30 - 17:30
    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top