Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JEAN-MICHEL MARTIN WOLUWE.

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Telefoon: 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Bruno Goossens
Algemeen Directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: bruno.goossens@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: bruno.goossens@jmmartin.net.bmw.be
Jean-Michel Martin
Bestuurder

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Cedric Moreau
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: cedric.moreau@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: cedric.moreau@jmmartin.net.bmw.be


Carine Vercruyssen
Service Advisor
Elvis Aho
After Sales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: elvis.aho@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: elvis.aho@jmmartin.net.bmw.be


Jonathan Bruyneel
Sales Manager

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be
Billy Ammann
Sales Advisor & Diplomatic Sales

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Billy.Ammann@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Billy.Ammann@jmmartin.net.bmw.be
Quentin Cornelis
Sales Advisor & BMW i

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be
Sean Doolaeghe
Product Genius


Guy Van Eycken
Fleet Manager

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: guy.van-eycken@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: guy.van-eycken@jmmartin.net.bmw.be
Sanira Arihi
Fleet Account

Telefoon: 0497 41 14 92 0497 41 14 92
E-mail: sanira.arihi@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 0497 41 14 92 0497 41 14 92
E-mail: sanira.arihi@jmmartin.net.bmw.be


Aurore Alvarez
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be


David Ntampaka
Used Car Manager

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: david.ntampaka@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: david.ntampaka@jmmartin.net.bmw.be
Thomas Motteu
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Thomas.Motteu@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Thomas.Motteu@jmmartin.net.bmw.be


Serge Ledeganck
Aftersales Manager

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: serge.ledeganck@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: serge.ledeganck@jmmartin.net.bmw.be


Adrian Sulejmani
Werkplaatsleider en verantwoordelijke elektronica


Frederic Stassin
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Frederic.Stassin@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Frederic.Stassin@jmmartin.net.bmw.be
Marco De Almeida
Magazijnier


Gaetan Rodriguez
Verantwoordelijke Carrosserie
Dimitri Drougas
Klantverantwoordelijke


Thibaut Miserque
Marketing

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Receptie

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Contact

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail : info@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:00
Vr : 07:45 - 17:00

Verkoop

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Contact

Telefoon : 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail : sales.woluwe@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:30 - 17:30

BMW Premium Selection

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Contact

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : preowned@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:30 - 17:30
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top