Skip to main content

J-M MARTIN WOLUWE.

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Telefoon: 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

BTW: BE 0437.668.948


Cedric Moreau
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: cedric.moreau@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: cedric.moreau@jmmartin.net.bmw.be
Bruno Goossens
Algemeen Directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: bruno.goossens@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: bruno.goossens@jmmartin.net.bmw.be
Jean-Michel Martin
Bestuurder

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Jonathan Bruyneel
Sales Manager

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be
Quentin Cornelis
Sales Advisor & BMW i

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be
Sean Doolaeghe
Sales Advisor

Telefoon: 02 761 12 66 02 761 12 66
E-mail: Sean.Doolaeghe@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 66 02 761 12 66
E-mail: Sean.Doolaeghe@jmmartin.net.bmw.be
Thibaud Lebrun
Sales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: thibaud.lebrun@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: thibaud.lebrun@jmmartin.net.bmw.be
Laurent Costas
Sales Advisor

Telefoon: 02 761 12 67 02 761 12 67
Email: laurent.costas@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 67 02 761 12 67
Email: laurent.costas@jmmartin.net.bmw.be
Florian Vandezande
Product Genius


Sebastien Constant
Fleet Sales Manager

Telefoon: 0478 904 204 0478 904 204
E-mail: sebastien.constant@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 0478 904 204 0478 904 204
E-mail: sebastien.constant@jmmartin.net.bmw.be
Ines Voglaire
Fleet Sales

Telefoon: 0474 23 65 18 0474 23 65 18
Email: ines.voglaire@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 0474 23 65 18 0474 23 65 18
Email: ines.voglaire@jmmartin.net.bmw.be
Benoit Kaye
Fleet Sales

Telefoon: 0474 20 00 67 0474 20 00 67
E-mail: Benoit.Kaye@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 0474 20 00 67 0474 20 00 67
E-mail: Benoit.Kaye@jmmartin.net.bmw.be


Aurore Alvarez
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be
Jelle De Meersman
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
Email: jelle.de-meersman@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
Email: jelle.de-meersman@jmmartin.net.bmw.be


Serge Ledeganck
Aftersales Manager

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: serge.ledeganck@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: serge.ledeganck@jmmartin.net.bmw.be
Carine Vercruyssen
Aftersales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: carine.vercruyssen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: carine.vercruyssen@jmmartin.net.bmw.be
Elvis Aho
After Sales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: elvis.aho@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: elvis.aho@jmmartin.net.bmw.be
Eric Hoge
Aftersales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
Email: eric.hoge@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
Email: eric.hoge@jmmartin.net.bmw.be
Fabio Cumps
Aftersales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
Email: fabio.cumps@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
Email: fabio.cumps@jmmartin.net.bmw.be
Adrian Sulejmani
Werkplaatsleider en verantwoordelijke elektronica




Gaetan Rodriguez
Verantwoordelijke Carrosserie
Dimitri Drougas
Klantverantwoordelijke


Thibaut Miserque
Marketing Coordinator

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be


Gregory Verheyen
Financiële directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be


Hélène Denis
Human Ressources Coördinator

Telefoon: 02 761 08 01 02 761 08 01
E-mail: Helene.Denis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 08 01 02 761 08 01
E-mail: Helene.Denis@jmmartin.net.bmw.be

Receptie

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Contact

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail : info@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:00
Vr : 07:45 - 17:00

Verkoop

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Contact

Telefoon : 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail : sales.woluwe@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:30

BMW Premium Selection

Grote Baan 336
1620 Drogenbos

Contact

Telefoon : 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail : preowned@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:30
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top