Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JEAN-MICHEL MARTIN WOLUWE.

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Telefoon: 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Jean-Michel Martin
Afgevaardigd Bestuurder

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Cedric Moreau
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: cedric.moreau@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: cedric.moreau@jmmartin.net.bmw.be


Carine Vercruyssen
Service Advisor
Elvis Aho
After Sales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: elvis.aho@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: elvis.aho@jmmartin.net.bmw.be
Francesco Iannino
Aftersales Service Advisor

Telefoon : 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail : francesco.iannino@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon : 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail : francesco.iannino@jmmartin.net.bmw.be


Michael Cordero
Fleet Manager

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Michael.Cordero@ jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Michael.Cordero@ jmmartin.net.bmw.be
Dennis Hauptmann
Sales Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Dennis.Hauptmann@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Dennis.Hauptmann@jmmartin.net.bmw.be
Jonathan Bruyneel
Sales Manager

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be
Billy Ammann
Sales Advisor & Diplomatic Sales

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Billy.Ammann@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Billy.Ammann@jmmartin.net.bmw.be
Quentin Cornelis
Sales Advisor & BMW i

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be


Quentin Cornelis
Sales Advisor & BMW i

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Quentin.Cornelis@jmmartin.net.bmw.be


Aurore Alvarez
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be
Cécile Merlini
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Cecile.Merlini@ jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Cecile.Merlini@ jmmartin.net.bmw.be


Lieven Mylemans
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: lieven.mylemans@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 521 17 17 02 521 17 17
E-mail: lieven.mylemans@jmmartin.net.bmw.be
Thomas Motteu
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Thomas.Motteu@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Thomas.Motteu@jmmartin.net.bmw.be


Athanasios Drougas
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Athanasios.Drougas@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Athanasios.Drougas@jmmartin.net.bmw.be


Adrian Sulejmani
Werkplaatsleider en verantwoordelijke elektronica


Frederic Stassin
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Frederic.Stassin@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Frederic.Stassin@jmmartin.net.bmw.be
Marco De Almeida
Magazijnier


Gaetan Rodriguez
Verantwoordelijke Carrosserie
Dimitri Drougas
Klantverantwoordelijke


Thibaut Miserque
Marketing

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Thibaut.Miserque@jmmartin.net.bmw.be


Thierry Kin
Verantwoordelijke financiën en administratie


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Receptie

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel
Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
info@jmmartin.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:30
Vr : 07:45 - 18:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Maak een Sales Afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Maak een Service Afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze Nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top