Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

JEAN-MICHEL MARTIN WOLUWE.

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel

Telefoon: 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Jean-Michel Martin
Afgevaardigd Bestuurder

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: info@jmmartin.net.bmw.be


Michel Duvivier
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Michel.Duvivier@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Michel.Duvivier@jmmartin.net.bmw.be
Alain Fischer
Field Manager Technic, Methods & Quality

Telefoon: 0475 619 342 0475 619 342
E-mail: Alain.Fischer@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 0475 619 342 0475 619 342
E-mail: Alain.Fischer@jmmartin.net.bmw.be


Bauduin Harmegnies
Aftersales Service Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Bauduin.Harmegnies@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Bauduin.Harmegnies@jmmartin.net.bmw.be
Raphaël Goovaerts
Aftersales Service Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Raphael.Goovaerts@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Raphael.Goovaerts@jmmartin.net.bmw.be
Carine Vercruyssen
Aftersales Service Advisor

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Carine.Vercruyssen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Carine.Vercruyssen@jmmartin.net.bmw.be
François Van Goethem
Naverkoop facturatie


Michael Cordero
Senior Fleet Sales

Telefoon: 02 761 08 09 02 761 08 09
E-mail: Michael.Cordero@ jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 08 09 02 761 08 09
E-mail: Michael.Cordero@ jmmartin.net.bmw.be
Marco Palmeri
Fleet Sales

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Marco.Palmeri@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: Marco.Palmeri@jmmartin.net.bmw.be


Jonathan Bruyneel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 02 761 12 62 02 761 12 62
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 62 02 761 12 62
E-mail: jonathan.bruyneel@jmmartin.net.bmw.be
Billy Ammann
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 02 761 12 64 02 761 12 64
E-mail: billy.ammann@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 64 02 761 12 64
E-mail: billy.ammann@jmmartin.net.bmw.be
Quentin Cornelis
Product Genius


Edwin Mans
Verkoopafgevaardigde


Aurore Alvarez
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 761 08 02 02 761 08 02
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 08 02 02 761 08 02
E-mail: aurore.alvarez@jmmartin.net.bmw.be
Cécile Merlini
Verkoopadministratie

Telefoon: 02 761 12 63 02 761 12 63
E-mail: Cecile.Merlini@ jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 63 02 761 12 63
E-mail: Cecile.Merlini@ jmmartin.net.bmw.be


Grégory Courtin
Used Car Manager

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Gregory.Courtin@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Gregory.Courtin@jmmartin.net.bmw.be
Oussama El Yacoubi
Used Car Sales Advisor

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Oussama.El-Yacoubi@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 556 29 32 02 556 29 32
E-mail: Oussama.El-Yacoubi@jmmartin.net.bmw.be


Athanasios Drougas
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 02 761 12 61 02 761 12 61
E-mail: Athanasios.Drougas@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 61 02 761 12 61
E-mail: Athanasios.Drougas@jmmartin.net.bmw.be


Adrian Sulejmani
Werkplaatsleider en verantwoordelijke elektronica


Frederic Stassin
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 02 761 12 54 02 761 12 54
E-mail: Frederic.Stassin@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 54 02 761 12 54
E-mail: Frederic.Stassin@jmmartin.net.bmw.be
Amaury Roeland
Assistent Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 02 761 12 54 02 761 12 54
E-mail: Amaury.Roeland@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 12 54 02 761 12 54
E-mail: Amaury.Roeland@jmmartin.net.bmw.be
Marco De Almeida
Magazijnier


Gaetan Rodriguez
Verantwoordelijke Carrosserie
Dimitri Drougas
Klantverantwoordelijke


Marie-Caroline Van Durme
Marketing
Boris Roels
Marketing

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: boris.roels@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20
E-mail: boris.roels@jmmartin.net.bmw.be


Thierry Kin
Verantwoordelijke financiën en administratie


Gregory Verheyen

Telefoon: 02 761 08 04 02 761 08 04
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Telefoon: 02 761 08 04 02 761 08 04
E-mail: gregory.verheyen@jmmartin.net.bmw.be

Receptie

Francois Desmedtstraat 96
1150 Brussel
Telefoon: 02 772 08 20 02 772 08 20

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:30
Vr : 07:45 - 18:00

Jean-Michel Martin

Rue Francois Desmedt 96, 150 Bruxelles
Rue Francois Desmedt 96
1150 Bruxelles

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top